Skontaktuj się z nami

Adres klubu piłkarskiego Erin Mills:
3135 Unity Drive, jednostka 3 i 4
Mississauga, ON L5L 4L4
Telefon: 905-820-9740
Faks: 905-820-5412

Wcześniejsze

Godziny operacji:

* tymczasowo zamknięte
Poniedziałek - Czwartek: 17:00 - 21:00
Piątek: 16:00 - 19:00

Sobota: 10:00 - 15:00

Wcześniejsze

Pytania ogólne:
E-mail: info@erinmillssoccer.com
Telefon: 905-820-9740

Wcześniejsze

Wcześniejsze

Wcześniejsze

Wcześniejsze

Wcześniejsze

Wcześniejsze

Wcześniejsze

Personel

Menedżer biznesu:

Samantha Stewart

E-mail: sam.stewart@erinmillssoccer.com

Telefon: 905-820-9740 x222

Wcześniejsze

Koordynator obiektów i obsługa klienta:
Arnold Boros
E-mail: arnold.boros@erinmillssoccer.com
Telefon: 905-820-9740 x233

Wcześniejsze

Koordynator rekreacji:

Feras Alyousef

E-mail: Recreational@erinmillssoccer.com
Telefon: 905-820-9740 x224

Wcześniejsze

Koordynator ds. Konkurencji:

Roy Han

E-mail: Competitive@erinmillssoccer.com

Telefon: 905-820-9740 x226

Przedstawiciel Biura Obsługi Klienta:

TBA

E-mail: customerservice@erinmillssoccer.com

Telefon: 905-820-9740

Wcześniejsze

Wcześniejsze

Dziękuję, Twoja wiadomość została odebrana. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2-3 dni roboczych.

Staff

 

General Manager:

Matthew Kassabian

Email: matthew.kassabian@erinmillssoccer.com

Phone: 905-820-9740 x222

Technical Director:

Steven Carroll

Email: steven.carroll@erinmillssoccer.com

Phone: 905-820-9740 x234

Facilities Coordinator & Customer Service:

Arnold Boros
Email: arnold.boros@erinmillssoccer.com
Phone: 905-820-9740 x233 

Facilities Coordinator & Customer Service:

Matt Cioffi
Email: info@erinmillssoccer.com
Phone: 905-820-9740 x233 

Recreational Coordinator:

Grace Macharia

Email: recreational@erinmillssoccer.com
Phone: 905-820-9740 x224

Competitive Coordinator:

Roy Han

Email: competitive@erinmillssoccer.com

Phone: 905-820-9740 x226

 

Marketing & Events Coordinator:

Lea Randall

Email: lea.randall@erinmillssoccer.com

Phone: 905-820-9740 x228

Koordynator ligi rekreacji na świeżym powietrzu dla dorosłych:
Joe Cacciacarro
E-mail: joe.cacciacarro@erinmillssoccer.com
Telefon: 905-820-9740

Sędzia główny:
Joe Cacciacarro
E-mail: joe.cacciacarro@erinmillssoccer.com
Telefon: 905-820-9740

Wcześniejsze

Kierownik programu CDP

Mohamed Metwally

E-mail: mohamed.metwally@erinmillssoccer.com

Dyrektor ds. Coachingu (U14-U21):

Alex Szczotka

E-mail: technical@erinmillssoccer.com

Telefon: 905-820-9740 x225

Wcześniejsze

Trener bramkarzy klubu:

Guy Albanese

E-mail: goalkeeper.coach@erinmillssoccer.com

Wcześniejsze